Іграшки для дітей до року
Всі дитячі іграшки, не залежно від віку, повинні бути безпечні для дитини. Особливо потрібно звертати увагу на матеріал, з якого виготовлені іграшки, адже маленькі діти люблять тягнути в рот.
Іграшки, які потрібні для дитини на першому році життя, призначені не тільки для забави, але і дають йому нову інформацію. На першому році життя дитина розвивається дуже стрімко йде розвиток почуттів, координації руху і починає розвиватися мислення. У цьому віці йому необхідні ті іграшки, які будуть допомагати розвивати зір, слух, дотик, рух ручок, координувати рух ручки і око малюка. Якщо іграшка дитини буде спокійного кольору, без яскравих вкраплень, то дитина не буде загострювати на ній свою увагу, і швидко перестане її помічати. У цей період дитина ще не вміє розрізняти кольори, і непомітні іграшки не будуть допомагати в освоєнні кольору. Іграшка повинна бути цікава дитині, його ручки повинні тягнутися до неї для її вивчення. Для кожного вікового етапу в житті малюка потрібні певні іграшки, які допоможуть дитині випередити його рівень розвитку.
Іграшки для одного місяця. Для цього віку для малюка потрібні яскраві і контрастні брязкальця.
Іграшки від одного до трьох місяців. Для дитини такого віку іграшки повинні бути червоного, жовтого, помаранчевого і зеленого кольору. У перші два місяці життя дитини можна над його ліжечком повісити багато різноколірних брязкалець. Центральні брязкальця мають бути яскравих кольорів, а крайні можуть бути сині або зелені. До трьох місяців малюк вже піднімає голівку і намагається розглянути всі навколо. Щоб йшов розвиток моторних навичок і координація ручок, потрібно підвішувати над грудкою малюка різні по своїй фактурі іграшки, які йому буде зручно захоплювати. За їх допомогою маля буде оволодівати навичками фокусування погляду, вони можуть бути не дуже яскравими і своєрідно звучати. Можна придбати для дитини іграшки, які будуть видавати шарудять і шумні звуки. Іноді потрібно міняти брязкальця, які можуть набриднути дитині, і вішати на ліжечку нові. Іграшки від трьох місяців до півроку. У цей період для розвитку малюка потрібні повчальні іграшки, які можуть допомогти дитині розвивати свої основні почуття і спонукати його до різних дій. Всі іграшки для цього віку повинні бути соковитих кольорів і нескладної форми, яку дитина сама зможе змінити. Іграшки можуть бути звуковими, що видають писк або свист, малюк при грі з ними може сам здобувати такі звуки. У цьому віці іграшки повинні бути з різним рельєфом, щоб сформувати чутливість шкіри, це може бути, наприклад, їжачок з м'якої пластмаси. Ви можете підвісити над ліжечком різнокольорові кільця, кульки, палички і їжачків на шнурку, при зміні їх положення ви можете привертати увагу малюка.
Іграшки після півроку. У цьому віці дитина вчитися захоплювати і утримувати іграшки, йому подобатися за допомогою їх видавати різні звуки, або спробувати їх на смак. Все пізнання в цьому віці приходять до дитини через його рот, і іграшки повинні бути такими, щоб він не зміг її проковтнути або поглинути окремі її деталі.
Іграшки від шести до дев'яти місяців.
У цей час можна купувати вже складні іграшки, які допоможуть йому розвиватися далі. Такими іграшками можуть бути пірамідки, шнурівки і сортери. У цей період дитина може активно маніпулювати іграшками, він може стукати ними, розмахувати і видавати при цьому мимовільні звуки. Він може кинути іграшку на підлогу, і зажадати від вас її підняти. З цього віку малюкам подобається збирати свої іграшки в якусь невелику ємність.
Після дев'яти і до року. У цьому віці потрібно купити для дитини ляльку, він з задоволенням буде показувати, де у ляльки очі, носик, ротик і може показати їх на собі. Ви можете придбати для дитини різнокольорові кубики, невеликий м'яч і книжки. Малюкові може сподобатися грати з іграшками, у яких є колеса, він з задоволенням буде її пересувати. Можна придбати своєрідний конструктор, який допоможе вашій дитині координувати його руху.
- Підключення до пульта електромобілюВстановіть батарейки в пульт; Затискаємо кнопку вибору машини "M", кнопка, розташована ліворуч, і утримуємо до тих пір, поки індикатор не почне блимати (шукати машину);Повна версія статті
- Підключення до пульта електромобілюВстановіть батарейки в пульт; Затисніть одночасно кнопки вперед/назадПовна версія статті