
Мат 150-100-5 см складаний страхувальний гімнастичний з 2-х частин Тia-sport
2 186 ₴
- В наявності
- Код: sm-0135
+380 (67) 600-64-23
Зв'язок через вайбер, телеграмповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
кладний мат 150x100x5 см (2 секції)
Колір: різнокольоровий (асортимент кольорів уточнюйте).
Зручний та практичний складний мат, який чудово підходить для спортивних занять, активних ігор, навчальних вправ та домашніх тренувань. Завдяки конструкції з двох частин мат легко складається, займає мінімум місця та зручний для транспортування і зберігання.
Чохол виготовлений із якісного шкірозамінника, стійкого до стирання, вологи та щоденного використання. Поверхня легко очищується та швидко миється.
Наповнювач — пружний поролон, який забезпечує комфорт, м’якість та хорошу амортизацію під час занять.
Особливості:
- складається з 2 секцій;
- частини міцно з’єднані між собою ПВХ-стрічкою;
- компактно складається для зберігання;
- знімний чохол;
- м’який, безпечний та зручний у використанні;
- підходить для дому, дитячих закладів та спортзалів;
- легко миється та чиститься.
Призначення:
ігрові заняття, розвивальні вправи, навчальні тренування, фітнес, гімнастика, домашні тренування.
Гарантія: 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Довжина | 150 см |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Поролон |
| Вид мату | Складной |
| Покриття | Матовое |
| Тип мата | Гімнастичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 186 ₴



