Базова комплектація будиночка - стелажа для ляльок включає:
- Корпус з арками і вирізами під вікна (як на проекті)
- Одноколірні виконання (білий, дуб молочний, вишня, венге, алюміній, світло-сірий, яблуня) та ін.
- Кромка в колір корпусу, АВС товщина 2 мм
- Біла задня стінка з оргаліту
- Кріплення до стіни
Розміри: 1200*900*300 мм (висота, ширина, глибина). Вага 28 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип стінки | лінійна (пряма) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Доставка/Оплата | Передоплата 20%. Термін доставки 31 |
| Модель | Джулія |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 90 мм |
| Висота стінки | 120 мм |
| Глибина стінки | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Design Service |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 167 ₴


Відправка з 13 травня 2026