
Шахи Роял Максі/Royal maxi з-151 Madon
1 390 ₴
- В наявності
- Код: c-151
+380 (67) 600-64-23
Зв'язок через вайбер, телеграмповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Madon (Польща)
«Роял Максі» — це дерев'яні шахи невеликих розмірів, виготовлені з натуральної деревини. Дошка, розмір якої 31 х 31 см, обладнана комірками для складання фігур і зручним замком, щоб не розтерти їх. Акуратні маленькі фігурки будуть впору як дорослому, так і дитині. Зрозумілі форми фігур сприяють швидкому утворенню дітей. Дорослим ці шахи знадобляться в подорожі, маленький розмір дасть змогу розмістити їх у будь-якій валізі або дорожній сумці. Шахи Роял Максі дадуть змогу насолоджуватися улюбленою грою у відпустці або в подорожі. Приємного Вам проведення часу, з цими шахами воно буде приємним завжди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Madon |
| Матеріал дошки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальний розмір | 31 см х 31 см |
| Висота короля | 65 мм |
| Висота пішаки | 33 мм |
| Ігрове поле | 26 см х 26 см |
| Клітка | 30 мм |
| Діаметр основи короля | 23 мм |
| Матеріал фігур | дерево |
| Тип дошки | звичайна |
| Обважнювачі фігур | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴





