
Шахи Турнірні туристичні c-154a Madon
1 180 ₴
- В наявності
- Код: c-154a
+380 (67) 600-64-23
Зв'язок через вайбер, телеграмповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Madon (Польща)
Цей класичний шаховий набір, представлений провідним польським виробником Madon, і вражає своїм вишуканим дизайном і легкістю під час гри. Розкладна дошка, що входить до комплекту, виготовляється з натуральних матеріалів з елементами випалювання, і одночасно слугує полем для гри, а під час складання створює короб для зберігання фігур. Так само фігури також виготовляються з натурального дерева в ручну й ідеально доповнюють гральну дошку. Цей комплект із легкістю стане прекрасним подарунком як для професіонала, так і для шанувальника цієї інтелектуальної гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Madon |
| Матеріал дошки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальний розмір | 27 см х27 см |
| Висота короля | 50 мм |
| Висота пішаки | 26 мм |
| Ігрове поле | 22 см х 22 см |
| Клітка | 28 мм |
| Діаметр основи короля | 20 мм |
| Матеріал фігур | дерево |
| Тип дошки | звичайна |
| Обважнювачі фігур | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴





