-4%

Шафа для зберігання дитяча секційна для роздягальні, дитяча шафа локер ST-1146
14 872 ₴
14 277,12 ₴
- Під замовлення
- Код: ST-1146
Відправка з 17 травня 2026+380 (67) 600-64-23
Зв'язок через вайбер, телеграмповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шафа для зберігання речей, в роздягальню.
Габарити, мм: 1564х400х2140
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1564 мм |
| Висота шафи | 2140 мм |
| Глибина шафи | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 277,12 ₴

